Porady

Jak powiększyć piersi bez operacji? Najskuteczniejsze sposoby

Piękny, jędrny i odpowiednich rozmiarów biust nierzadko powiązany jest z wyznacznikiem atrakcyjności kobiety. Sprężyste, pełne i o odpowiednim kształcie piersi to marzenie niejednej z Pań. Nie wszystkie jednak są gotowe oddać się w ręce chirurga i położyć się pod skalpelem. Jak się okazuje, nie jest to wcale konieczne. Jak powiększyć piersi bez operacji? W dzisiejszych czasach Panie mają możliwość uzyskania widocznego efektu bez ryzyka, ogromnych kosztów i powikłań. 

Jak powiększyć piersi w domu?

1. Zacznijmy od podstaw. Ćwiczenia są dobre na wszystko, ale czy na powiększenie biustu? Owszem, już powszechnie znane tzw. damskie pompki mają wpływ na jego podniesienie. Wystarczy ustawić się na nadgarstkach i kolanach. Kontrolując swój ciężar uginać ramiona i powtarzać. Warto tu zaznaczyć, że w przypadku ćwiczeń kluczowa jest systematyczność. 

Niektóre z pozycji jogi także wpływają na powiększenie piersi. Bhujangasana, czyli pozycja kobry skutecznie rozwija mięśnie klatki piersiowej i przyczynia się do poprawy wyglądu biustu. Jak ją wykonać? Położyć się na brzuchu trzymając ręce blisko tułowia, ugiąć łokcie, dłonie położyć płasko na ziemi na wysokości barków, unieść głowę wysoko i spojrzeć w sufit. Po maksymalnym odchyleniu głowy unieść barki i górną część pleców. W taki sposób starać się wygiąć jak najbardziej do tyłu, a ćwiczenie powtórzyć kilkukrotnie.

Parsvottanasana, to kolejna pozycja na ujędrnienie, a przy tym naturalne powiększenie biustu. Wystarczy ustać w lekkim rozkroku, ręce wyciągnąć przed siebie, tak, aby wnętrza dłoni przylegały do siebie, szerokim ruchem unieść ręce i nad głową poprowadzić je do tyłu. Przy tym ćwiczeniu ściągnąć łopatki razem i spleść palce dłoni. Opuścić głowę do tyłu i przechylić się w tył. Ćwiczenie powtórzyć kilkukrotnie.

Wystarczy poświęcić 10-15 min dziennie, aby zobaczyć efekty w wyglądzie biustu i przy tym lepiej poczuć się we własnym ciele. Warto pamiętać też o prawidłowej postawie ciała, która również przekłada się na wizualne powiększenie piersi.

2. Masaż to kolejny sposób na to jak powiększyć piersi w domu bez zabiegu chirurgicznego. Można go wykonać podczas codziennego brania prysznica. Wystarczy skierować strumień wody na piersi (ale pominąć brodawki) i polewać je, raz ciepłą, a raz zimną wodą. Ta forma masażu pobudza krążenie i poprawia napięcie skóry. 

Większość Pań z pewnością ma w swojej kosmetyczce jakiś olejek. Wystarczy nabrać go na palce i masować wokół obu piersi zgodnie ze wskazówkami zegara, następnie połączyć obie piersi razem i wcierając olejek powtarzać te ruchy około 10 razy dziennie. Przy tym sposobie, podobnie jak w przypadku ćwiczeń, przyda się regularność i konsekwencja.

Jak można powiększyć piersi bez operacji tu i teraz?

3. Z pomocą przychodzą specjalne taśmy na zwiększenie objętości biustu do jego unoszenia lub taśmy sportowe. Wystarczy założyć je od dołu piersi, aż do ramienia i w dowolny sposób podnieść je sprawiając, że będą wydawały się większe i pełniejsze.

4. Warto też dobrać odpowiedni stanik, który uwydatni biust, podniesie go i nada mu piękny kształt. Dobrze dopasowany biustonosz to podstawa. Obecnie popularne są też staniki typu push-up, których zadaniem jest podnieść i wyeksponować biust, czy też wypełnione silikonem lub wodą wkładki, które wsuwa się do stanika, aby uzyskać pełny dekolt. 

5. Kolejnym sposobem są liczne akcesoria dostępne, np. w drogerii erotycznej w Krakowie. Realistycznie wyglądające silikonowe piersi z regulowanymi szelkami to alternatywa na powiększenie biustu od ręki. Wystarczy założyć szelki i cieszyć się większymi piersiami. Opcją jest też automatyczna pojedyncza wibrująca pompka do masażu piersi, która ujędrnia, wypełnia i powiększa piersi w zupełnie nieinwazyjny sposób. Regularnie stosowana sprawia, że piersi staną się optycznie większe, a ich kształt jest bardziej pełny.

Kosmetyki 

6. Przyjrzyjmy się teraz przedmiotom, które większość z Pań z pewnością ma u siebie w domu. Wystarczy zwykły rozświetlacz. Należy wmasować produkt w wewnętrzną stronę piersi. Połysk podkreśli biust i doda mu objętości. Bardziej widoczny efekt można uzyskać przez obrysowanie wewnętrznej i górnej części piersi bronzerem, a następnie narysowanie nim linii na górze i dole obojczyków. Wszystkie ruchy należy powtórzyć rozświetlaczem i rozetrzeć okrężnymi ruchami. Efekt gwarantowany. 

Suplementy, kremy i balsamy

7. Wiele skutecznych kosmetyków i suplementów powiększenia biustu bez operacji oferuje też wspomniana już wcześniej drogeria erotyczna w Krakowie, mi.in. suplementy diety dla kobiet ujędrniające piersi i kapsułki na powiększenie, czy serum o podobnym działaniu. Wybierając tę opcję ważna jest systematyczność podobnie jak w przypadku ćwiczeń czy masaży,

Powiększanie biustu w domu bez operacji jest jak najbardziej możliwe!

Nie ma konieczności operacji, aby powiększyć biust i nadać mu sprężystości. Jest wiele domowych sposobów, które dają podobny efekt, a w wielu wypadkach mogą okazać się bardzo skuteczne i wyraźnie poprawić wygląd. Bezoperacyjne powiększanie biustu to regularne ćwiczenia, masaże, kosmetyki, akcesoria, odpowiedni biustonosz, wkładki, taśmy, suplementy czy kremy. Odrobina samozaparcia i regularność może przynieść rezultaty, o jakich marzy niejedna z Pań.

More in:Porady

Comments are closed.

0 %